O Firmie

Historia firmy

Firma Dar -Mar istnieje już od ponad 39 lat. Powstała w 1982 roku. Jej założycielem jest Jerzy Kaczmarczyk. Nazwa firmy powstała od imion trzech synów Jerzego, tj Darka, Marka i Mariusza.  

Wszystko zaczęło się w czasach, kiedy kupienie choć jednej surówki wydawało się niemożliwością. W celu poszukiwania coraz to nowych i lepszych rozwiązań, Jerzy zaczął jeździć po różnych krajach. Tak nawiązała się współpraca z włoską firmą Silca, której dystrybutorami w Polsce jesteśmy do dziś. Współpraca z przyjaciółmi po wschodniej stronie granicy również zrodziła się w tamtych czasach. 
Wraz , gdy rozwijała się firma, dorastało nowe pokolenie „kluczykarzy". Synowie Jerzego - Darek, Marek I Mariusz od najmłodszych lat przyglądali się poczynaniom ojca i w każdej możliwej chwili eksperymentowali oraz udoskonalali swoje umiejętności związane z fachem. 
Dziś firma Dar Mar cieszy się ogromnym uznaniem zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach. Czas, jaki rodzina Kaczmarczyk spędza w firmie przekłada się na rozwój firmy. Niektórzy z nas śmieją się, że gdyby doba trwała dłużej nasze sukcesy byłyby jeszcze większe.  Wkładamy ogrom  serca i poświęcenia w to co robimy. Pragniemy dostarczać wysokiej jakości produkty dla Was. 
Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie. Pragniemy oferować produkty jak najlepiej dostosowane do potrzeb indywidualnych. Naszym celem jest rozwijanie się poprzez inwestycje w nowoczesne technologie. 

                             I niezmiennie pamiętamy, że za słupkami, budżetami i strategiami stoją ludzie! 

 

Jakość Produktu

Jesteśmy dystrybutorem firmy Silca, która zapewnia normy zgodne z europejskimi standardami ISO 9001:2008 i ISO/TS 16949:2009 (klucze samochodowe), zwracając szczególną uwagę na:
- zapobieganie niezgodności;
- efektywność i skuteczność procesów produkcyjnych;
- sprostanie oczekiwań ślusarzy z punktów dorabiania kluczy, jak i wielkich koncernów samochodowych;

Przestrzegamy zasad ochrony środowiska i bezpieczeństwa naszych pracowników.